Отримайте гарантовану знижку!

Інтернет-магазин Елстрой є офіційною торговою точкою продажів компаній Legrand, Schneider Electric і Ensto і інших виробників електротехнічної продукції.

Всі ціни на товари зазначені на сайті є роздрібними згідно чинного тарифу.

Але, як же без знижок!

У нашому магазині Ви гарантовано отримаєте прекрасні ціни на весь асортимент товарів, що випускаються самим відомими і надійними вітчизняними та европейськими виробниками електрообладнання.

Система отримання знижок:

Знижка 20% на продукцію торгової марки Legrand - код ваучера Legrand-20

Знижка 15% на продукцію торгової марки Schneider Electrik - код ваучера Schneider-15

Знижка 15% на продукцію торгової марки Ensto - код ваучера Ensto-15

Для отримання Вашої знижки введіть код купона на на сторінці оформлення замовлення або зв'яжіться з менеджером по телефону.

zakaz

Інтернет - магазин Елстрой приділяє особливу увагу питанню забезпечення якості виробленої продукції та її безпеки для користувачів.

Останнім часом на ринку електротехнічної продукції почастішали випадки реалізації недобросовісними продавцями контрафактних виробів з використанням відомих зареєстрованих торгових марок.

Рекомендується купувати товари тільки у офіційних партнерів виробників, щоб уникнути придбання підробленої продукції низької якості, використання якої може становити небезпеку для життя і здоров'я споживачів.

Купуючи електротехнічну продукцію в нашому інтернет-магазині Ви придбаєте тільки сертифіковані товари за найкращою ціною з офіційною гарантією від виробника.