Гарантії при купівлі товару

Вся продукція поставляється офіційними постачальниками і виробниками, що є гарантією її якості.

За якість товарів відповідає представництво того чи іншого бренду. Залежно від гарантійної політики виробника, терміни гарантії становлять від 6 місяців до 3-х років (за умови монтажу відповідно до технологічних карт і діючими правилами). Термін експлуатації електротехнічної продукції, як правило, становить 20 років.

Згідно Наказу №162 от 25.10.2011 Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, не підлягають обов'язковій сертифікації електропобутове та аналогічне обладнання, а також комплектуючі до нього; світлотехнічна продукція та комплектуючі до неї. В т.ч. це відноситься до модульного обладнання захисту та комутації, електричних щитів, електрофурнітури, систем електричного опалення та ін.

При отриманні замовлення, перевіряйте комплектність і цілісність. Претензії по зовнішньому вигляду і комплектності товару приймаються тільки в момент оплати та доставки замовлення.

Обмін і повернення

Обмін товару на аналогічний за характеристиками, властивостями і виду проводиться при наявності оригінальної неушкодженою упаковки і рахунку протягом 14 днів з моменту покупки.

Повернення товару проводиться відповідно до "Закону про захист прав споживачів" на протязі 14 днів з моменту покупки. При цьому, переконайтеся, що:

  • товар не був у вживанні і не має слідів використання (потертостей, відколів);
  • товар має повну комплектність та неушкоджену упаковку;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

При поверненні всі ці умови будуть перевірятися працівниками складу.

Увага! Рекомендовано товар з терміном поставки 4-6 тижнів, нескладскіе позиції, кабельно-провідникова продукція обміну та поверненню не підлягають!