Представляємо Вам новинки від французького бренду Legrand: Valena Life і Valena Allure. Класика і грація, строгість і елегантність, простота і вишуканість, так можна висловити враження від знайомства з новими формами старої і доброї Валени.

Valena Life-Valena Allure

Оригінальні колірні рішення і приємний для очей дизайн просто притягують Вас звернути увагу на цей витвір мистецтва. До речі, ціни на серії досить прийнятні в порівнянні з аналогічними продуктами інших виробників.

Функціональність, простота монтажу і безпека нової розробки інженерів Legrand, механізмів InMatic ™, була високо оцінена кращими монтажниками України і Європи. Все це забезпечило Valena Life і Valena Allure безумовне лідерство на ринку побутової електротехніки в усьому світі.

Valena Life - сучасний класичний дизай

Valena life

Дизайнери які розробили серію Valena Life з'єднали в ній сучасну класику, що вражає своєю ергономічністю з раціональної чіткістю форм і ліній. Стиль і елегантність рамок, виконаних під натуральні матеріали, будуть прекрасно гармоніювати з вашим інтер'єром, нададуть йому риси витонченої класики. Прекрасне і недороге рішення для класичних і ділових інтер'єрів.

Valena Allure - чуттєвість і романтика інтер'єру

рамки valena allure

Інтелектуальна вишуканість, грація, ніжність і витонченість - це Valena в дизайні Allure. Виконані в оригінальному стилі рамки та панелі мають незвичайну форму з плавним поєднанням ліній, зі скошеними округлими крайами, тонку, ювелірно виконану окантовку. Вставки затемнені і додають ефект обрамлення.

Дана серія ідеально підійде для створення романтичного і елегантного дизайну. Серія дозволить реалізувати самі різні фантазії і зробить Ваш будинок неповторним і затишним.

Механізм InMatic ™ - інноваційне рішення від legrand

inMatic Legrand

Новітня розробка, яка є унікальною в сфері електричної інсталяції - механізм InMatic ™. Поєднання термостійкого пластика і сталі в матеріалі супорта InMatic ™ забезпечує жорсткість конструкції, а самозажимні клеми нового покоління гарантують швидке і якісне підключення проводу.

Електрична безпека реалізована неможливістю дотику споживача до струмоведучих частин.

Механізми InMatic ™ зручні в монтажі та експлуатації, а профіль супорта забезпечує швидку і надійну посадку в рамках.

Відео-презентація нових механізмів InMatic